+371 28 798 852

Darba laiks: Pr. - Pk 10:00 - 18:00

 

 

 

Sveiki visiem!

Tadāaam, ilgi gaidīta informācija par Jeļenas Morgun meistarklasēm!

Jā-jā! Viņa atkal būs Rīgā, mūsu viesmīlīgā studijā!

Domāju, sīkāka priekša stādīšana nav nepieciešama. Daudzi jau zina Jeļenas interesantus vebinārus, apmācības programmas, vieglas un iedvesmojošas video Youtube kanālā. Bet ja nē, tad ienāciet iepazīties. Jeļena ir slavena ar saviem spilgtiem, krāsainiem un
ļoti harmoniskiem darbiem, krāsu un tekstūrpastu pārvaldīšanas meistarību.


Vai vēlaties paplašināt savu radošo iespēju robežas, izmēģināt jaunās tehnikas? Tad izvēlieties ātrāk, jo puse no vietām jau ir rezervēta vēl pirms reģistrācijas uzsākšanas!

 

_______________________________________

 

 

BĒRNU ALBUMS

 

Šajā meistarklasē mēs strādāsim ar papīru, uzzināsim tā visas iespējas. Saliksim interesantas daudzslāņu lapiņas, katra no kurām būs savi slepenie nodalījumi un atveramie elementi. Tie palīdzēs ievietot albumā lielu bilžu skaitu.

 

Albuma izmērs 19x21cm, iesējums, 4 atvērumi, mīkstie vāki. Parunāsim par to, kā var ietaupīt uz darba pašizmaksas, nezaudējot kvalitāti. Iemācīsimies veidot auduma vākus, akurātus stūrīšus. Taču pamatuzdevums ir harmoniskās kompozīcijas. Iedziļināsimies daudzslāņu kompozīcijās. Albuma pamatā tiek izmantots papīrs no amerikāņu zīmola Crate Paper no kolekcijas "Little You".

 

Aizpildot pieteikumu šai meistarklasei, lūdzu norādiet, kam veidosiet - puikam vai meitenei.

 

Dalības maksa - 75 eiro.

Kad - 15. aprīlī, no 10.00

Nodarbības ilgums 8 stundas (tēja, kafija, cepumi, kā parasti, brīvi pieejami visa nodarbības garumā, kā arī pusdienas pauze).

 

Sīkāk ar albumu var iepazīties šeit.

_______________________________________

 

 

KRĀSAINS ALBUMS

 

Atšķirībā no bērnu albuma šajā meistarklasē mēs strādāsim pirmām kārtām ar krāsām, proti ar spirta tintēm (alcohol ink). Uzzināsim par tās iespējām un priekšrocībām. Darbs ar maskām un pastām ir obligāta programmas daļa. Veidosim interesantus fonus un iekļausim tajās papīru kompozīcijas! Jo ļoti bieži gadās, ka fons ir izveidots, bet bildes un dekors neizskatās vietā. Mēs iemācīsimies tos kombinēt!

 

Albums ir uz gredzeniem ar auduma vākiem. Meistarklasē mēs izveidosim trīs krāsainas, interesantas lapas, papildināsim ar lapām no kraft kartona, pauspapīra, aploksnēm un ievietosim to visu vākos, kurus izveidosim paši no nulles. Lapu izmērs ir 20x23cm. Albums paredzēts bildēm 10*7,5cm.

 

Dalības maksa - 60 eiro.

Kad - 16. aprīlī, no 10.00

Nodarbības ilgums 6 stundas (tēja, kafija, cepumi kā parasti brīvi pieejami visa nodarbības garumā, kā arī pusdienas pauze).

 

Sīkāk ar albumu var iepazīties šeit.

_______________________________________

 

 

BILDE UZ IZŠŪŠANAS RĀMJA

 

Šajā meistarklasē mēs iedziļināsimies un strādāsim ar harmoniskām daudzslāņu kompozīcijām. Tiksim skaidrībā ar detaļām un akcentiem. Dekoram izveidosim mīkstu auduma zvaigzni.  Apvilksim sagatavi ar kvalitatīvu audumu “Daily Like”. Parunāsim par budžeta rotājumiem, kurus var izveidot ar pašu spēkiem. Iegūtās zināšanas par daudzslāņu kompozīcijām Jūs vēlāk varēsiet  pielietot jebkurā darbā! Albumi un kartiņas “saliksies”  daudz vieglāk. Jeļena padalīsies ar daudzu gadu pieredzi, pastāstīs, kā apiet zemūdens akmeņus un izvairīties no visbiežākajām kļūdām. 

 

Aizpildot pieteikumu uz šo meistarklasi, lūdzu, norādiet, kam Jūs veidosiet projektu - puikam, meitenei, viņai vai viņam)

 

Dalības maksa - 37 eiro.

Kad - 16. aprīlī, no 16.30-20.00

Nodarbības ilgums 3-4 stundas (tēja, kafija, cepumi kā parasti brīvi pieejami visa nodarbības garumā, kā arī pusdienas pauze).

 

 

Speciālais piedāvājums visu triju meistarklašu dalībniekiem

Speciālā cena - 172 eiro 160 eiro

 

PIESAKI SAVU DALĪBU TŪLĪT 

 

 

 

______________________________________________

 

 

 

SaveSave

 

 

 

 

Bildes iedvesmai