+371 28 798 852

Darba laiks: Pr. - Pk 10:00 - 18:00

FINNABAIR MEISTARKLASES RĪGĀ
18.-19. novembrī

 

Dārgie draugi! Mēs sākam reģistrāciju uz ilgi gaidītām Finnabair (Anna Dabrovska) meistarklasēm Rīgā!

Esam pārliecināti, ka jūs visi viņu labi zināt kā zīmola Prima Marketing mixed-media preču līniju autori, kā uzmanīgu un pieredzējusi pasniedzēju un kā talantīgu cilvēku.

Savās meistarklasēs Anna savāc grupas līdz 200 cilvēkiem, bet šoreiz viņa laipni piekrita apciemot arī Latviju un padalīties ar savām zināšanām ar mūsu Latvijas skrapbukinga cienītāju nelielu loku.

Esam pārliecināti, citas šādas iespējas apmeklēt Annas meistarklases Rīga Jums nebūs vel ilgi.

Izvēlējāmies priekš Jums četras dažāsa interesantas meistarklases!

Tātad, kas mūs sagaida:

 

 

 

 

MOONLIGHT

Nereālā, skaista, dubultā kanva (sastāv no divām daļām), kurs pamatā iz tekstūras, elementu gruppas, ar tumšu fonu un neparasto krāsas uzklājumu. 

Vai Jūs kadreiz esat sapņojuši izveidot kanvu ar miks-media ainavu? Šīs nodarbības laikā varat pamēģināt! Soli pa solim mēs veidosim tekstūras, būvēsim mazas pilsētiņas no čipborda elementiem, izveidosim mēneša tēlu un zvaigznes nakts debesīs. Saņemot daudz vērtīgu paņemienu, iedvesmojošo tehniku, kurus Jūs varēsiet izmantot citos savos darbos! Darbā mēs izmantosim Prima marketing produktus no šādām grupām - Art Basics, Art Extravagance and Art alchemy, iskaitot grunts, astas, gēlus  un vasku - mūsu galveno krāsas avotu šajā projektā. Š’īs projekts ne tikai brīnišķiga iespēja iepazīties ar mixed media pasauli, bet arī izveidot foršu, aizraujošu dekoru jūsu mājai vai studijai. 

Meistarklasē būs noderīga jebkuram sagatavotības līmenim, arī iesācējiem.


Kad: 18.novembrī, pl.10.00
Ilgums: 4-5 stundas
Dalības maksa: 84 eiro

 
 
 
ART CELEBRATION
 

 

Īsti mikss-media caurspīdīguma, tekstūru, uzmanību piesaistošu elementu un piesātinātu metālisku krāsu svētki! Šīs projekts ideāli piemērots, lai iemācītos strādāt ar Art Basics gruntīm un dažādiem geliem, veidojot apjomīgu barokālu kompozīciju, kuras pamatā ir galvenais elements un vairākas intriģējošās detaļas. Kā arī mēs krāsosim un ieberzēsim dažādas krāsas, kuras Jūs varat izvēlēties no manas paletes Art Alchemy, lai veidotu vienīgo savā veidā, apburošo kolāžu.

Kolāžu var veidot jebkurā krāsu gammā, pēc Jūsu izvēles. 

Vairāki metožu un tehniku apvienojumi ar milzīgu radošuma brīvību - tas viss un vēl vairāk iekļauts fantastiskajā kolāžas mākslā. Visus šajā meistarklasē izmantotos paņēmienus var izmantot daudzos citos mājas dekoru projektos un mākslas žurnālu lapas. 

Meistarklase piemērota jebkuram sagatavošanas līmenim, pat iesācējiem.

Kad: 18.novembrī, pl.16.00
Ilgums: 4 stundas
Dalības maksa: 79 eiro

 

 

OVEREMOTIONAL

 

Lieliskā iespēja iepazīties ar geliem, grunts, sprejiem, zīmuļiem un spiedogiem. 

Priekš manis kolāža ir viens no dabīgākajiem veidiem, kā attēlot savu noskaņu, emocijas un domas. Var būt tāpēc es lielākoties izmantoju savas fotogrāfijas savos projektos. Man patīk pats process, kad tiek radīts “kostīms” un “scenārija” aktieriem manā mazajā kolāžas teātrī. Un man gribas, lai arī Jūs pamēģinātu! Overemotional ir kanva, kurā ir daudz gaisīguma un brīvības, un tomēr tā ir pilna ar detaļām un vairākiem slāņiem.

Jūs mēģināsiet kombinēt audumu, mežģīnes, puķes kopā ar metālu, plastiku un vairākām granža detaļām, lai veidotu tekstūru un bagātīgu kompozīciju. Izmēģināsim tehnikas, kuru pamatā ir biezais gels (Heavy body gel), grunts, spreji un spiedogi. Tas viss radīs vienu unikālo projektu. Es palīdzēšu Jums izveidot sabalansēto kompozīciju un panākt labākus rezultātus, daloties ar Jums savā pieredzē, veidojot kopā ar Jums jaunu projektu soli pa solim. Jūs varēsiet izvēlēties krāsas, kas labāk raksturo Jūsu gaumi un individualitāti, eksperimentēt ar spiedogiem, krāsām un zīmuļiem, kā parastiem, tā arī akvareļu. Overemotional – ir četras stundas radošuma prieka, kad pirksti ir sasmērēti ar krāsām. To nevar izlaist!

Kad: 19.novembrī, pl.10.00
Ilgums: 4 stundas
Dalības maksa: 79 eiro

 

 

LAYERS OF DREAMS

 

Layers of Dreams – Mixed Media lapa-panno uz biezas pamatnes ar burvīgām tekstūrām un slāņiem. 

Iedziļināsimies sapņainos, padilušajos papīra strēmeļu, auduma, mežģīņu, diegu un šņoru slāņos. Lai Jūsu radošums plūst, veidojot unikālo mākslas darbu, kas var kļūt par lielisko dāvanu vai mājas dekoru.

Šajā gadījumā tiek apvienoti mākslinieciskais skrapbukings un Mixed-media kolāža. Strādājot ar skrapbukinga papīru, izmantojot to kā pamatni, mēs izmantosim vairākas tehnikas, kur tiek pielietoti populāri mediji: Heavy Body Gel, White Gesso, Spray Paints, papildināsim tekstūru ar caurspīdīgajiem akmentiņiem (pebbles) un Art Stones. Apjoms, slāņi, piesaistoši uzmanību sīkumi, krāsu šļakatas – ideālā kombinācija ar bezgalīgām iespējām panākt skaistu, vērienīgu efektu. Jums būs iespēja patstāvīgi izvēlēties krāsu gammu savam darbam!

"Layers of Dreams” – labāka meistarklase, lai iepazītos ar tehnikām, kuras var pielietot arī citos darbos.

Kad: 19.novembrī, pl.16.00
Ilgums: 4 stundas
Dalības maksa: 74 eiro

 

DĀVANAS

Katrs, kas piereģistrēsies un apmaksās meistarklases līdz 01. oktobrim saņems dāvanas no Prima Marketing:

Viens MK - Stikla griteris (Art Ingredients-Glass Glitter)
Divi MK - baltā grunts (White Gesso) + stikla griteris
Trīs MK - baltā grunts (White Gesso) + stikla griteris + vasks (Art Alchemy Wax)
Četras MK - baltā grunts (White Gesso) + stikla griteris + vasks + papīru un dekoratīvo elementu kolekcija no 7dots

 

Pieteikties
vai pa t. 29781881

 

_______________________________________________

IJAS BALUŠKINAS MEISTARKLASES RĪGĀ
29., 30. septembrī, 1. oktobrī

 

Dārgie draugi! Mums ir pārsteidzošās ziņas! No 29. septembra līdz 1. oktobrīm mūsu studijā viesosies Ija Baluškina, akvareļu pavēlniece, kā viņu dēvē. Ijas stils viņas skrapbukinga -darbos ir unikālais miks-medijas stils, kurā pamatā izmantotas akvareļu krāsas. Šo stilu var nosaukt par “Akvareļu miksu” – dažādu tehniku, materiālu sajaukums, pamatā izmantojot akvareli. Ijai ir arī mākslas izglītība.

Lai izveidotu vienas lapas fonu, nepieciešams izmantot dažādus materiālus: akvareļkrāsas, spreji, akrila krāsas, alkohola tintes, zīmuļi, spiedogi, tinšu spilventiņi, tekstūras pasta, trafareti utt. Smuka “akvareļu pleķa” pārveidošana gatavā fonā ir nekas cits, kā brīnums.

Pat, ja Jūs nemākat zīmēt un otiņu pēdējo reizi esiet turējuši rokās skolā, zīmēšanas stundas laikā, Jums viss izdosies! MK beigās Jums iepatiksies darbs ar otām, krāsām, kā arī pavērsies jaunas iespējas pielietot jaunas zināšanas savos darbos.

 

 

 

 

 

 

MINIALBUMS “EZĪTIS MIGLĀ”

 

Akvareļu albums 15x15cm. Izņemot akvareli tiks izmantotas spreja krāsas, tekstūrpasta un spirta tintes (alcohol ink). Brīnišķīga iespēja pamēģināt apvienot dažas vispopulārākās tehnikas.

Piesātināta un interesanta nodarbībā, kurā tiks parādīts kā uzklāt un sajaukt kopā akvareļkrāsas un spirta tintes. Pamēģināsim populāro spreju dažādus veidus, tajā skaitā ar perlamutra pigmentiem. Meistare pastāstīs par galveniem noteikumiem krāsu sajaukšanā, parādīs krāsas uzlikšanas tehniku. Albums paredzēts mazām bildēm 5x7.5cm. 

Programma minimums - vāks un trīs atvērumi.

Sīkāk albumu var apskatīt šeit.

Kad: 30. septembrī no pl.10.00
Ilgums: 8 stundas
Dalības maksa:  45 eiro (ieskaitot materiālus, kafijas pauzes)

Pieteikties

 

BLOKNOTS AR TEKSTURĀM

 

Nodarbībā mēs izveidosim blociņu ar tekstūrām A5 formātā mixed media tehnikā. Veidosim dažādu virsmu tekstūras, tādus, kā akmens, ķieģeļi, dakstiņi. Iemācīsimies strādāt ar spirta tintēm, akrilu, embosingu un daudziem citiem medijiem. Uztaisīsim transferu ar zīmējuma pabeigšanu. Izrotāsim ar krāsu šļakstiem un kafijas notecējumiem.

Nodarbībā Jūs iemācīsities veidot plūstošu ietušējumu, kontrastus un krāsu salikumus.

Nodarbībā izveidosim vākus un trīs sadalītājus.

Sīkāk blociņu var izskatīt šeit здесь

 

Kad: 1. oktobrī no pl. 10.00
Ilgums: 8 stundas
Dalības maksa:  48 eiro (ieskaitot materiālus, kafijas pauzes)

 

Pieteikties
vai pa t. 29781881

 

AKVAREĻU KARTIŅAS

 

Akvareļu kartiņas, kas ir izpildītas “mixed-media” tehnikā ar ģipšu un/vai čipborda rotājumiem.

Nodarbības laikā, Ija padalīsies ar jums ar saviem mīļākiem paņēmieniem, kurus bieži lieto. Mēs izveidosim kartiņu izmantojot dažādas tehnikas. Izmantosim akvareli, akrilu un pat spirta tintes! Zīmēsim ziedus, veidojot kompozīcijas no ģipša rotājumiem un čipborda. Pastrādāsim arī ar spiedogiem un gela pildspalvām. Tomēr, tajā paša laikā mūsu kartiņa būs viegla, maiga un romantiska.

 

Kad: 29. septembrī no pl. 17.00
Ilgums: 3-4 stundas
Dalības maksa:  15 eiro (ieskaitot materiālus, kafijas pauzes un šampānieša glāzi)


Pieteikties
vai pa t. 29781881

 

 

 

SaveSave

 

 

 

 

Bildes iedvesmai